Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 289

DN "Automobil" 5xklf műgyantás jelvény tokban (~25x35mm/db) T:1,1-
33886.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN Zománcozott, lantot ábrázoló lemezjelvény, a hátlapon kivehető a zománcozás alatti "BARTÓK BÉLA SZÖVETSÉG" felirat (53x52mm) T:XF sérült rögzítőpánt
33887.

Rufpreis:
2 000 HUF

33888.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN Magyar címert formázó bronzlemez kitűző (15x12mm) T:1-
33889.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

DN "A Kisiparban végzett munkásságáért - 50 éves KIOSZ" zománcozott bronz kitüntető jelvény (50x36mm) T:1-
33890.

Rufpreis:
1 000 HUF

33891.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970. "MV (Munkavédelmi Őr)" festett fém jelvény (36mm) T:2
33892.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

DN "SALK" zománcozott gomblyukjelvény, "368" sorszámmal (11x11mm) T:XF
33893.

Rufpreis:
1 000 HUF

33894.

Rufpreis:
6 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1985. "Kobe Universiade 1985 Belluno USA" zománcozott, aranyozott fém jelvény (25x25mm) T:UNC USA 1985. "Kobe Universiade 1985 Belluno USA" enamelled, gilt metal badge (25x25mm) T:UNC
33895.

Rufpreis:
2 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok DN "US SF" festett fém jelvény (34x36mm) (4db) T:UNC,AU USA ND "US SF" painted metal badge (34x36mm) (4pcs) C:UNC,AU
33896.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

33897.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF