Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 289

Szovjetunió ~1970-1980. Aranyozott, zománcozott fém végzős egyetemi jelvény csavaros hátlappal, eredeti tokban (47x27mm) T:AU Soviet Union ~1970-1980. Gilt, enamelled metal university graduation badge with screw back, in original plastic case (47x27mm) C:AU
33934.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szovjetunió 1978. "Szojuz-gázvezeték építésének emlékére" fém kitüntetés mellszalagon, tokban (37mm) T:UNC Soviet Union 1978. "For the Construction of the Main Natural Gas Pipeline Soyuz" metal medal with ribbon, in plastic case (37mm) C:UNC
33935.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szovjetunió ~1990. "A 12. ötéves terv alatt végzett munkáért" Al jelvény kitöltetlen igazolvánnyal T:1 Soviet Union ~1990. "For Communist Labor during 12th Five-Year Plan" Al badge with unfilled document C:UNC
33936.

Rufpreis:
800 HUF

DN "ENSZ" zománcozott fém jelvény (54x47mm) T:XF ND "UN" enamelled metal badge (54x47mm) C:XF
33937.

Rufpreis:
2 000 HUF

5db-os "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" kitűző tétel T:XF
33938.

Rufpreis:
1 400 HUF

5xklf jelvény- és kitüntetés tétel, közte 1974. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott kitüntető jelvény T:2-3
33939.

Rufpreis:
1 000 HUF

5 darabos úttörő jelvény tétel közte "II Országos Úttörő Találkozó" Al jelvény félkészen leverve, de festés és szerelék nélkül, dobozban T:1,1-
33940.

Rufpreis:
1 400 HUF

4db-os vegyes, klf szocialista jelvény tétel, közte 1953. "A belkereskedelem kiváló dolgozója" rátétes, részben aranyozott jelvény tokban (35x35mm) + 1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban + 1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, sérült miniatűrrel, tokban + ~1970. "A Külkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott jelvény eredeti tokban T:XF patina
33941.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

6xklf Magyarországgal kapcsolatos jelvénytétel T:UNC
33942.

Rufpreis:
1 000 HUF

5db-os klf zománcos, műgyantás vagy festett külföldi városi fém kitűző tétel, közte az egyik Finnország zászlaját ábrázoló kitűző T:AU,XF közte zománchiba
33943.

Rufpreis:
2 000 HUF

33944.

Rufpreis:
1 000 HUF

33945.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF