Tétel

Rufpreis:

2 600 HUF

Beschreibung:

4db-os vegyes, klf szocialista jelvény tétel, közte 1953. "A belkereskedelem kiváló dolgozója" rátétes, részben aranyozott jelvény tokban (35x35mm) + 1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban + 1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, sérült miniatűrrel, tokban + ~1970. "A Külkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott jelvény eredeti tokban T:XF patina

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg