Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2890566
33716
448
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1950. "Sztahanovista" zománcozott fém kitüntetés tokban, miniatűrrel T:XF 2889529
33717
448
Numismatik
~1950. "Vegyipari Törzsgárda" zománcozott fém jelvény, hátoldalán vésett számozással "3699" (40x34mm) + "Vegyipari Törzsgárda" zománcozott miniatűr T:AU 2831105
33718
448
Numismatik
~1950 "DISZ (Dolgozó Ifjúság Szövetsége)" zománcozott Cu jelvény (19x20mm) + 1957. "1919-1957 KISZ (Kommunista Ifjúsági Szövetség) Ifjuság a szocializmusért" zománcozott Cu jelvény (25x32mm) T:1-,2 zománchiba, sérült tű 2740997
33719
448
Numismatik
~1950. "Rendőrség" nagyméretű, járműre való zománcozott bronz jelvény (78x100mm) T:2 / Hungary ~1950. "Police" large, enamelled bronze badge for a vehicle (78x100mm) C:XF 2971569
33720
448
Numismatik
~1950-1960. "Egészségvédelemre kész" festett, zománcozott bronz jelvény (19mm) T:AU 2742116
33721
448
Numismatik
~1950-1960. "FAI (Nemzetközi Repülő Szövetség)" magyar zászlós, zománcozott jelvény (14mm) T:1-
2928667
33722
448
Numismatik
~1950-1960. "Salgótarján" műgyantás fém bányász kitűző (15x14mm) T:XF
2971582
33723
448
Numismatik
~1950-1955. "Jó munkáért" zománcozott fém Vöröskeresztes jelvény (~33x25mm) T:AU 2965760
33724
448
5500
Numismatik
1951. "Közbiztonsági Érem" arany, ezüst, bronz fokozata a rendőrség tagjai részére, mindhárom szalagsávval T:AU,XF NMK 549., 550., 551. 2964864
33725
448
Numismatik
1951. "Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU NMK 549 2866906
33726
448
Numismatik
1951. "Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 551 2866910
33727
448
Numismatik
1951. "Közbiztonsági Érem ezüst fokozata a rendőrség tagjai részére" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:XF kopott ezüstözés NMK 550 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF