Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 289

~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" műgyantás aranyozott jelvény (40mm) T:AU
33814.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1970. "Szocialista brigád" arany fokozatú műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, tokban (27mm) + "A szövetkezeti ipar kiváló dolgozója" műgyantás, rátétes jelvény miniatűrrel, eredeti, hiányzó fedelű dobozban (40mm) T:1 sérült tokok
33815.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970. "25 éves Tanácsi Munkáért" zománcozott fém kitüntető jelvény eredeti tokban T:1,1-
33816.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1970. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany fokozata" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, adományozói lappal T:XF
33817.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970. "Váci Közgazdasági Szakközépiskola" zománcozott bronz iskolajelvény (38x34mm) T:1- hajlott tű
33818.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1975. "XXX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (31mm) + "Az ipari szövetkezet kiváló dolgozója" festett, rátétes kitüntető jelvény miniatűrrel nem eredeti tokban (35mm) T:1
33819.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970-1980. "Magyar Államvasutak -10, 20 és 30 (év) Szolgálatáért" (3xklf) zománcozott, aranyozott, ezüstözött, bronzozott fém jelvények tokokban (19x28mm) T:XF
33820.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1970-1980. "Balaton Souvenir" zománcozott bronz jelvény (16x16mm) T:XF
33821.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970-1980. "MÁV Szolgálati Emlékérem - 40 év" műgyantás fém kitüntető jelvény miniatűrrel, tokban (32mm) T:XF
33822.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "MÉH - Gyűjtésért" műgyantás bronz jelvény (18,5mm) T:AU kissé ferde tű
33823.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "Zánka" műgyantás fém úttörő jelvény (20x25mm) T:XF
33824.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. 4db-os különböző, nagyrészt zománcozott bronz "Előre" úttörő jelvény és kitűző tétel, közte "Úttörő - Vezetői próba I. fokozat" jelvény T:AU
33825.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF