Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2932303
33814
448
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" műgyantás aranyozott jelvény (40mm) T:AU
2830701
33815
448
Numismatik
~1970. "Szocialista brigád" arany fokozatú műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, tokban (27mm) + "A szövetkezeti ipar kiváló dolgozója" műgyantás, rátétes jelvény miniatűrrel, eredeti, hiányzó fedelű dobozban (40mm) T:1 sérült tokok 2684585
33816
448
500
Numismatik
~1970. "25 éves Tanácsi Munkáért" zománcozott fém kitüntető jelvény eredeti tokban T:1,1- 2912489
33817
448
Numismatik
1970. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany fokozata" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, adományozói lappal T:XF 2828619
33818
448
Numismatik
~1970. "Váci Közgazdasági Szakközépiskola" zománcozott bronz iskolajelvény (38x34mm) T:1- hajlott tű 2828071
33819
448
Numismatik
~1970-1975. "XXX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (31mm) + "Az ipari szövetkezet kiváló dolgozója" festett, rátétes kitüntető jelvény miniatűrrel nem eredeti tokban (35mm) T:1 2928268
33820
448
Numismatik
~1970-1980. "Magyar Államvasutak -10, 20 és 30 (év) Szolgálatáért" (3xklf) zománcozott, aranyozott, ezüstözött, bronzozott fém jelvények tokokban (19x28mm) T:XF 2911512
33821
448
Numismatik
~1970-1980. "Balaton Souvenir" zománcozott bronz jelvény (16x16mm) T:XF
2928279
33822
448
Numismatik
~1970-1980. "MÁV Szolgálati Emlékérem - 40 év" műgyantás fém kitüntető jelvény miniatűrrel, tokban (32mm) T:XF 2971682
33823
448
Numismatik
~1970-1980. "MÉH - Gyűjtésért" műgyantás bronz jelvény (18,5mm) T:AU kissé ferde tű
2971690
33824
448
Numismatik
~1970-1980. "Zánka" műgyantás fém úttörő jelvény (20x25mm) T:XF
2971827
33825
448
Numismatik
~1970-1980. 4db-os különböző, nagyrészt zománcozott bronz "Előre" úttörő jelvény és kitűző tétel, közte "Úttörő - Vezetői próba I. fokozat" jelvény T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF