https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 147
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2928721
32886
447
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1960-1980. 8db-os vegyes KISZ (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség) kitűző és jelvény tétel, közte ~1960. "A Szakma Ifjú Mestere - KISZ" műgyantás, ezüstpatinás bronz kitüntető jelvény (30x21mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2837349
32887
447
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1960-1980. "Törzsgárda XX" + "Törzsgárda XXV" bronz kitűzők (17x27mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2831643
32888
447
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1960-1990. 17 darabos véradásért kapott kitűző tétel T:1-,2 2960311
32889
447
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsáv miniatűrrel, eredeti tokban T:AU NMK 599. 2960308
32890
447
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1964. "A Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:AU fakó mellszalag NMK 600.
Das Lot is nicht erreichbar
2958074
32891
447
0
2800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1964. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2918382
32892
447
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (35x23mm) T:AU 2837371
32893
447
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1965-1967. 3xklf "BESZ (Budapesti Evezős Szövetség)" zománcozott jelvény és kitűző T:AU,XF zománchiba
Das Lot is nicht erreichbar
2840158
32894
447
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1969. "LIGNIMPEX" Zn emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban, "Külkereskedelmi Törzsgárda" aranyozott műgyantás jelvénnyel és igazolással + ~1970. "XX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + ~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év" festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) + ~1980. "XX Törzsgárda - Utasellátó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU 2918787
32895
447
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "Balaton - Siófok - Hungaria - Idegenforgalmi Hivatal" műgyantás fém jelvény (53mm) T:AU 2821971
32896
447
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
2936453
32897
447
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény (2db) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse