Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 147
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2959814
32898
447
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott kitüntető jelvény T:AU szennyeződés
2918409
32899
447
Numismatik
~1970. "A Szocialista Kultúráért" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:1-
2936279
32900
447
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, igazolvánnyal, eredeti tokban T:AU NMK 712. 2961629
32901
447
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:UNC NMK 712. 2959072
32902
447
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval T:AU NMK 712.
2923613
32903
447
Numismatik
2962674
32904
447
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban + 2010. "MEASZ Érdemérem / A demokráciáért" fém érdemérem sérült mellszalaggal, adományozói emléklappal T:AU,XF
2936253
32905
447
Numismatik
2840283
32906
447
Numismatik
~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény (2db, az egyik miniatűrrel, eredeti tokban) + "Könnyűipar Kiváló Dolgozója aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény" miniatűrrel, eredeti tokban + "Gépipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU 2839249
32907
447
Numismatik
~1970. "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" műgyantás fém kitüntető jelvény + "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, az egészségügyben dolgozók számára + "Kiváló Egészségnevelő Munkáért" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény (tű letört) + "5 véradásért" zománcozott bronz jelvény T:UNC-XF
2960627
32908
447
Numismatik
~1970. "Kiváló dolgozó - Tudományos Ismeretterjesztő Társulat (TIT)" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűr kitűzővel, eredeti dísztokban T:AU 2963177
32909
447
Numismatik
~1970. "Kiváló Rendőr" aranyozott, műgyantás fém jelvény (40x32mm) T:XF a hátoldaláról letört a tű Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF