Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 147

~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott kitüntető jelvény T:AU szennyeződés
32898.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970. "A Szocialista Kultúráért" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:1-
32899.

Rufpreis:
1 800 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, igazolvánnyal, eredeti tokban T:AU NMK 712.
32900.

Rufpreis:
1 200 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:UNC NMK 712.
32901.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval T:AU NMK 712.
32902.

Rufpreis:
1 200 HUF

32903.

Rufpreis:
4 000 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban + 2010. "MEASZ Érdemérem / A demokráciáért" fém érdemérem sérült mellszalaggal, adományozói emléklappal T:AU,XF
32904.

Rufpreis:
3 000 HUF

32905.

Rufpreis:
1 400 HUF

32906.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970. "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" műgyantás fém kitüntető jelvény + "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, az egészségügyben dolgozók számára + "Kiváló Egészségnevelő Munkáért" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény (tű letört) + "5 véradásért" zománcozott bronz jelvény T:UNC-XF
32907.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970. "Kiváló dolgozó - Tudományos Ismeretterjesztő Társulat (TIT)" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűr kitűzővel, eredeti dísztokban T:AU
32908.

Rufpreis:
5 000 HUF

~1970. "Kiváló Rendőr" aranyozott, műgyantás fém jelvény (40x32mm) T:XF a hátoldaláról letört a tű
32909.

Rufpreis:
1 800 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF