32904.
Beendet 447. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban + 2010. "MEASZ Érdemérem / A demokráciáért" fém érdemérem sérült mellszalaggal, adományozói emléklappal T:AU,XF