Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 147

1893. "Magyarországi Munkások Rokkant- És Nyugdíj-Egylete" zománcozott, ezüstözött gomblyukjelvény (34x26mm) T:2,2- zománchiba
32825.

Rufpreis:
2 000 HUF

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- kopott aranyozás  Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" gilt bronze decoration without ribbon C:AU worn gilt NMK 250.
32826.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó-Szövetség V éves Szolgálati Érme" bronz kitüntetés modern mellszalaggal T:XF,VF ph, ü.
32827.

Rufpreis:
4 000 HUF

1903. "RK - Et Proficiebat - EG" zománcozott Cu sapkajelvény (60x42mm) T:3 jelentős zománchiba, hajlott
32828.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme, 15 év után" ezüstözött kitüntetés mellszalagon T:XF,VF Hungary ~1920. "Service Medal of the Hungarian Fireman Association, after 15 Years " silver plated decoration with ribbon C:XF,VF
32829.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

~1920. "25" részben zománcozott bronz dalosköri jelvény T:AU
32830.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1920-1930. "Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület" bronz emlékérem mellszalagon (32mm) T:AU,XF
32831.

Rufpreis:
12 000 HUF

1927. "Német Gyermekorvosok Társasága Budapest" aranyozott fém kitűző, hátoldalán "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (23mm) T:AU patina
32832.

Rufpreis:
2 000 HUF

1928. "B.Sz.K.RT. Önképző Köre a szorgalomért" bronz emlékérem füllel (29mm) + 1936. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc" egyoldalas fém lemezjelvény (30x35mm) + 1938. "Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége (MDEOSZ) Székesfehérvár" bronz jelvény (35x30mm) T:AU,XF
32833.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nemes Hubert (1892- ) 1928. "Harmadik Egyetemes Tanügyi Kongresszus - Budapest" bronz kitűző (17x21,5mm) T:XF tű hiányzik
32834.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1930. "Philips Rádió" részben zománcozott bronz gomblyukjelvény "Dr. Bossányi Budapest" gyártói jelzéssel (20x17mm) T:AU
32835.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

~1930. "Actio Catholica Országos Elnökség" bronz jelvény (31,5x38mm) T:XF
32836.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF