Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 147
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2828288
32825
447
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1893. "Magyarországi Munkások Rokkant- És Nyugdíj-Egylete" zománcozott, ezüstözött gomblyukjelvény (34x26mm) T:2,2- zománchiba
2915273
32826
447
Numismatik
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" gilt bronze decoration without ribbon C:AU worn gilt NMK 250.
2924144
32827
447
Numismatik
~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó-Szövetség V éves Szolgálati Érme" bronz kitüntetés modern mellszalaggal T:XF,VF ph, ü.
2770113
32828
447
Numismatik
1903. "RK - Et Proficiebat - EG" zománcozott Cu sapkajelvény (60x42mm) T:3 jelentős zománchiba, hajlott
2962274
32829
447
Numismatik
~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme, 15 év után" ezüstözött kitüntetés mellszalagon T:XF,VF Hungary ~1920. "Service Medal of the Hungarian Fireman Association, after 15 Years " silver plated decoration with ribbon C:XF,VF 2876608
32830
447
Numismatik
~1920. "25" részben zománcozott bronz dalosköri jelvény T:AU
2916575
32831
447
Numismatik
~1920-1930. "Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület" bronz emlékérem mellszalagon (32mm) T:AU,XF
2958602
32832
447
Numismatik
1927. "Német Gyermekorvosok Társasága Budapest" aranyozott fém kitűző, hátoldalán "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (23mm) T:AU patina 2957402
32833
447
Numismatik
1928. "B.Sz.K.RT. Önképző Köre a szorgalomért" bronz emlékérem füllel (29mm) + 1936. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc" egyoldalas fém lemezjelvény (30x35mm) + 1938. "Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége (MDEOSZ) Székesfehérvár" bronz jelvény (35x30mm) T:AU,XF
2839792
32834
447
Numismatik
Nemes Hubert (1892- ) 1928. "Harmadik Egyetemes Tanügyi Kongresszus - Budapest" bronz kitűző (17x21,5mm) T:XF tű hiányzik
2914174
32835
447
Numismatik
~1930. "Philips Rádió" részben zománcozott bronz gomblyukjelvény "Dr. Bossányi Budapest" gyártói jelzéssel (20x17mm) T:AU
2932461
32836
447
Numismatik
~1930. "Actio Catholica Országos Elnökség" bronz jelvény (31,5x38mm) T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF