~1930. zománcozott, aranyozott fém piarista gimnáziumi jelvény tétel (9x), közte több különböző méret és/vagy változat T:XF közte kis zománchiba, kopott aranyozás, kettőről letört a tű/rögzítőpánt
~1930-1940. "Sancta Maria Általános Iskola és Leánygimnázium" zománcozott és festett fém iskolajelvény filc szívre tűzve (39x30mm) T:XF zománchiba, javítva
1931. A Turul Szövetség tagszervezetének, a budapesti képzőművészeket tömörítő Székely Bertalan Bajtársi Egyesületének jelzett Ag függője szalagon, zománcbetétes pánttal, "Gál Nap utca 13" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozott felirattal "Székely Bertalan B.E. - Primus Magisterének - 1931. nov. 26." (30x195mm) T:2 kis zománchiba, viseltes szalag / Hungary 1931. Marked Ag pendant of the Member Organization of the Turul Association, the Bertalan Székely Comrade Association for Visual Artists in Budapest. On ribbon, with enamelled strap, with "Gál Nap utca 13" maker's mark, and on the reverse side an engraved inscription "Bertalan Székely B.E. - to the Primus Magister - Nov. 26, 1931" (30x195mm) C:XF small enamel error, worn ribbon
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" zománcozott bronz jelvény hátoldalán "TÖRV. VÉD." jelzéssel (23mm) T:AU kis zománchiba