Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 147

~1930. "A Felvidékért" bronz kitűző (21x23mm) T:XF
32837.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1930. "A Felvidékért" bronz kitűző (23x21mm) T:XF kis horpadás
32838.

Rufpreis:
2 400 HUF

~1930. zománcozott, aranyozott fém piarista gimnáziumi jelvény tétel (9x), közte több különböző méret és/vagy változat T:XF közte kis zománchiba, kopott aranyozás, kettőről letört a tű/rögzítőpánt
32840.

Rufpreis:
10 000 HUF

~1930-1940. "Sancta Maria Általános Iskola és Leánygimnázium" zománcozott és festett fém iskolajelvény filc szívre tűzve (39x30mm) T:XF zománchiba, javítva
32841.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora" zománcozott jelvény (26x25mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora (Bright Future - Camp of the Hungarian Youth)" enamelled badge (26x25mm) C:AU
32842.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1930-1940. "NCCPPRVM - MS" zománcozott bronz jelvény (20mm) T:XF
32843.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1930-1940. Cu irredenta lemezjelvény (25x20mm) T:XF patina
32844.

Rufpreis:
8 000 HUF

32845.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

1935. "XXVI. Országos Katolikus Nagygyűlés" Cu jelvény (42x28mm) T:AU patina
32846.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött fém kitüntetés, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:XF kopott ezüstözés
32847.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS (A Budapesti Királyi Orvosegyesület Centenáriuma)" fém gomblyuk jelvény (20mm) T:1- HV 1306.
32848.

Rufpreis:
4 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" zománcozott bronz jelvény hátoldalán "TÖRV. VÉD." jelzéssel (23mm) T:AU kis zománchiba
32849.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF