Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 147
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2677077
32862
447
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1948. "Szakszervezeti Tanács 50 éves jubileuma" Zn emlékérem füllel, mellszalaggal, tokban (36mm) T:1-,2
2774589
32863
447
19000
Numismatik
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval T:2 zománchiba NMK 534.
2929737
32864
447
Numismatik
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés szalagsávval, eredeti sérült Rákosi címeres tokban T:AU NMK 535.
2774577
32865
447
Numismatik
~1950. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres, részben aranyozott, zománcozott fém kitüntetés T:2 patina / Hungary ~1950. "Excellent Worker" partially gilt, enamelled metal decoration C:XF patina
2822176
32866
447
Numismatik
~1950. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres, részben zománcozott fém kitüntetés T:2 Hungary ~1950. "Excellent Worker" partially enamelled metal decoration C:XF
2874532
32867
447
Numismatik
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban, miniatűrrel T:XF
2874537
32868
447
Numismatik
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban T:XF
2936235
32869
447
Numismatik
2918918
32870
447
Numismatik
~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés Rákosi-címeres tokban T:AU
2822715
32871
447
Numismatik
~1950. "Szakma kiváló dolgozója - Könnyűipar" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon "45355" sorszámmal, sérült eredeti tokban T:2 2936464
32872
447
Numismatik
~1950. "A Vegyipar Kiváló Dolgozója" zománcozott kitüntetés T:XF a vöröscsillag rátét levált
2818723
32873
447
Numismatik
~1950. Rákosi Mátyás arcképes üvegezett propaganda kitűző (16x11mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF