Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

~1930. zománcozott, aranyozott fém piarista gimnáziumi jelvény tétel (9x), közte több különböző méret és/vagy változat T:XF közte kis zománchiba, kopott aranyozás, kettőről letört a tű/rögzítőpánt

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg