Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 147

32922.

Rufpreis:
800 HUF

32923.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1977. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon (2x), egyiken egészségügyi miniatűrrel, eredeti dobozban (38x38mm) T:UNC
32924.

Rufpreis:
1 000 HUF

32925.

Rufpreis:
1 000 HUF

1980. "Közös űrrepülés" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF
32926.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2
32927.

Rufpreis:
1 000 HUF

32928.

Rufpreis:
4 000 HUF

32929.

Rufpreis:
4 000 HUF

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:AU NMK 601.
32930.

Rufpreis:
1 000 HUF

32931.

Rufpreis:
1 000 HUF

32932.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1990. "Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége Emlékkereszt" kitüntetés mellszalagon, sérült eredeti műanyag tokban. T:AU Márton 60/2.
32933.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF