https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 147
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2794086
32922
447
0
800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1975. "A felszabadulás 30. évfordulója" műanyag jelvény (7x) (41x41mm) + 1979. "Európai Gyermek Találkozó" (2xklf) (37x32mm) + 1979. "Nemzetközi Gyermekév" műgyantás fém jelvény (25mm) + DN "Alkotó Ifjúság jelvény 3x (2xklf) (41x41mm,50mm) + 1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa" kétoldalas Al emlékérem (63mm) T:1-,2 közte sérült tű
Das Lot is nicht erreichbar
2839819
32923
447
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1978. "Ganz 100" műgyantás fém jelvény (3db) + ~1970. "Ganz" műgyantás fém jelvény T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
2919114
32924
447
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1977. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon (2x), egyiken egészségügyi miniatűrrel, eredeti dobozban (38x38mm) T:UNC 2822616
32925
447
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1980. "Közös űrrepülés" festett műgyantás jelvény (30mm) + "Magyar Szolidaritási Bizottság" festett műgyantás jelvény (2x) (21x26mm) + "Industrial Export Hungary" (3x) (23x18mm) T:1,1- folt, korrózió
Das Lot is nicht erreichbar
2936256
32926
447
0
1400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1980. "Közös űrrepülés" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2758086
32927
447
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2 2853189
32928
447
0
4000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 patina NMK 600.
Das Lot is nicht erreichbar
2853194
32929
447
0
4000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601.
Das Lot is nicht erreichbar
2897536
32930
447
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:AU NMK 601. 2875418
32931
447
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés sérült mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:XF NMK 601.
Das Lot is nicht erreichbar
2837356
32932
447
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1986. "Természetbarát Szövetség Felszabadulási emléktúra 1986" műgyantás bronz kitűző T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2959196
32933
447
0
5000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1990. "Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége Emlékkereszt" kitüntetés mellszalagon, sérült eredeti műanyag tokban. T:AU Márton 60/2.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse