32896.
Beendet 447. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás