Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 41

Dr. Totis Béla: A fogamzás titka. Bp., 1936, Cserépfalvi, 202+(6) p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
18847.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss Ferenc - Szentágothai János: Az ember anatómiájának atlasza I-III. köt. Bp., 1971., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítókkal, a II. kötetben foltos lapokkal.
18848.

Rufpreis:
10 000 HUF

18849.

Rufpreis:
1 200 HUF

18850.

Rufpreis:
1 200 HUF

18851.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF