Dr. Totis Béla: A fogamzás titka. Bp., 1936, Cserépfalvi, 202+(6) p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
Kiss Ferenc - Szentágothai János: Az ember anatómiájának atlasza I-III. köt. Bp., 1971., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítókkal, a II. kötetben foltos lapokkal.
Feliczián Vilmos: Csodálatos természet. Barangolás a természettudomány világában. Bp., [1939], Singer és Wolfner, 220+3 p. Számos szövegközi illusztrációval. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos lapokkal.
Prof.Dr.L.Michaelis: A fejlődéstan alapvonalai. Bp., 1922., Bethánia- egylet könyvnyomdája. Félvászonkötés az eredeti borítójával. 57 ábrával és 2 táblázattal illusztrálva. Faragó Sándor aláírásával, utolsó lapján több aláírással. Kopott, lapjai meglazultak.