Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 41

18811.

Rufpreis:
10 000 HUF

18812.

Rufpreis:
6 000 HUF

18813.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Géczy Barnabás: Őslénytan. (Kézirat). Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar. Bp.,1990, Tankönyvkiadó. Negyedik kiadás. Fekete-fehér ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 130 példányban.
18814.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Stäckel Pál: Bolyai Farkas és Bolyai János geometriai vizsgálatai. 1-2. köt. Kiadta, életrajzzal és magyarázattal ellátta: - -. Ford.: Rados Ignác. I. köt.: A két Bólyai élete és művei. II. köt.: Szemelvények a két Bólyai műveiből. Bp., 1914, MTA, 1 t.+XII+288 p.; IV+ 295 p.+1 t. Kiadói papírkötés, a gerincek javítottak, a II. rész elülső borítóján javítással, az I. rész elülső borítóján gyűrődésnyommal, a borítószéleken kis szakadásokkal.
18815.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zhou Yong - Dr. Eöry Ajándok - Orosz Miklós: Kong jin qi gong. Kínai gyógytorna az öngyógyítás művészete. [Bp.], 1990., Magyar Kínai Baráti Társaság Hagyományos Kínai Orvosi és Harcművészeti Szekciói. Hozzákötve: Dr. Eőry Ajándok: Akupresszúra. hn, 1990, BRG Fejlesztési Intézet Rt. Átkötött műbőr-kötés.
18816.

Rufpreis:
4 000 HUF

18817.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Carmichel - Ratzan. Medicine in literature and art. Köln, 1991. Kiadói vászon kötésben, papír védőboprítóval
18818.

Rufpreis:
4 000 HUF

18819.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

A természet könyve 2. köt. Közérdekű olvasmányok a természettudományok köréből. Bernstein A. német műve után. VI-VII-VIII-IX. füzet. Ford.: Nagy István. Bp., 1875., Franklin, 8+96+120+2+129+4+119+3 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.
18820.

Rufpreis:
2 400 HUF

A természet könyve 6. Közérdekű olvasmányok a természettudományok köréből. Bernstein A. német műve után. XIX-XX-XXI füzet. Ford.: Nagy István. Bp., 1876., Franklin, 136+199+1+106+1 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal, 4 foltos lappal.
18821.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csányi Vilmos: Irónikus etológia. Bp.,2012.,Nők Lapja Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18822.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF