Dr. Schranz Dénes: Törvényszéki stomatológia. Fogorvosok és törvényszéki orvosok részére. Dr. Bakay Lajos előszavával. Bp., 1944, szerzői kiadás (Ladányi Antal-ny.), 350 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány lapszéli sérüléssel, túlnyomórészt felvágatlan lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Arnold, H. H. - Bohr, Niels - Einstein, Albert - Oppenheimer, J. R. - Szilárd Leó (et al.): Egy világ vagy egy se. Ford.: M. Zemplén Jolán. A Búvár Könyvei XXVII. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 168 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, javított kiadói papír védőborítóban.
Lubbock, John: Ameisen, Bienen und Wespen. Beobachtungen über die Lebensweise der geselligen Hymenopteren. Leipzig, 1883, F. A. Brockhaus, XVII+381 p. + 5 (színes képtáblák) t. Átkötött félbőr-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
Kiss Jenő: Geometria. A m. kir. állami felső építőipariskola első osztálya számára. Összeáll.: - - tanár. Kézirat gyanánt. Bp., 1941, nyn., 108 p. I. kiadás. Kiadói papírkötés.
Borosay Dávid: Geometria a gimnázium és reálgimnázium számára. II. rész. a VII. és VIII. osztály számára. Bp., 1930., Szent István-Társulat. Kopott félvászon-kötésben, bélyegzésekkel, névbejegyzésekkel, aláhúzásokkal. + Góbi Imre: Rhetorika. A gymnásium VI. osztálya számára. Bp., 1888., Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány lapon ceruzás bejegyzésekkel.
Nemes Dénes: A 7-es rendszertörvény. A naprendszer mozgásainak, a 7 halmazállapotnak és a 7. érzékelésnek összefüggéséről szóló fizikai bölcselet. DEDIKÁLT! Bp., 1938, Magyar Betű, 137 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, a gerinc részben hiányos. Számozott (63./1000) példány.
Stephen W. Hawking: Az idő rövid története a nagy bummtól a fekete lyukakig. Ford.: Molnár István. Bp.,1993, Maecenas. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Décsi Imre: A nemi élet és az erotika. I-IV. köt. [Egy kötetben]. Egészséges és beteg szerelem. Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről. Bp., [1941], "Népszerű tudományos könyvek" kiadóhivatala, 143 p.+157 p.+160 p.+133 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval