Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 41

Lengyel Miklós: Gyönyörök vezeklői. Bemutatom Dr. Bródy Károly grassei orvos koplaló és nyerskoszt gyógymódját. Van-e gyógyíthatatlan betegség? A Bródy-kúra ,,titkai", gyógyíthatatlannak mondott betegek felépülésének részletei. Bp., [1939], Viktória, 135+(1) p. Kiadói papírkötés.
18835.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dian Fossey: Gorillák a ködben. Ford.: ifj. Vitray Tamás. Bp., 1990, Park. Kiadói papírkötés.
18836.

Rufpreis:
1 600 HUF

Klinikai endocrinologia I-II. Szerk: Gláz Edit. Medicina, Bp., 1981. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
18837.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Décsi Imre: A nemi élet és az erotika. I-IV. köt. [Két kötetben]. Egészséges és beteg szerelem. Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről. Bp., [1941], "Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről" kiadóhivatala, 143 p.+157 p.+160 p.+133 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval, ex libris-szel.
18838.

Rufpreis:
1 400 HUF

18839.

Rufpreis:
1 200 HUF

A természet világa sorozat 2 kötete: VII. köt.: A növény és élete. Első rész. X. köt.: Az állat és élete. Második rész. Bp., 1941-1942, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas gerinccel, belül jó állapotban.
18840.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret. Átdolgozta: Loczka Alajos. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó, 1207 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal.
18841.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verhandlungen und Mittheilungen des Siebenbürgischen Vereins für Naturwissenschaft zu Hermannstadt. XLIV. Jahrgang. [A nagyszebeni Erdélyi Természettudományi Társulat közleményei, XLIV. évf.] Hermannstadt [Nagyszeben], 1895, Josef Drotleff-ny., 2 sztl. lev. + LII+104 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, nagyrészt jó állapotban, a gerincen kis sérüléssel.
18842.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verhandlungen und Mittheilungen des Siebenbürgischen Vereins für Naturwissenschaft zu Hermannstadt. XLI. Jahrgang. [A nagyszebeni Erdélyi Természettudományi Társulat közleményei, XLI. évf.] Hermannstadt [Nagyszeben], 1891, Josef Drotleff-ny., 2 sztl. lev. + XLIV+102+(6) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, sérült, szétváló fűzéssel, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
18843.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szőr Péter: A gumi fizikája. Kézirat. Bp., 1954, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat, 62 p. Szövegközi ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, helyenként szamárfüles lapokkal. Megjelent 70 példányban.
18844.

Rufpreis:
1 000 HUF

Darányi Gyula: Hogyan óvjuk meg egészségünket? Bp., 1940., Országos Közegészségi Egyesület. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
18845.

Rufpreis:
1 000 HUF

18846.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF