Lengyel Miklós: Gyönyörök vezeklői. Bemutatom Dr. Bródy Károly grassei orvos koplaló és nyerskoszt gyógymódját. Van-e gyógyíthatatlan betegség? A Bródy-kúra ,,titkai", gyógyíthatatlannak mondott betegek felépülésének részletei. Bp., [1939], Viktória, 135+(1) p. Kiadói papírkötés.
Dr. Décsi Imre: A nemi élet és az erotika. I-IV. köt. [Két kötetben]. Egészséges és beteg szerelem. Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről. Bp., [1941], "Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről" kiadóhivatala, 143 p.+157 p.+160 p.+133 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval, ex libris-szel.
Van Loon, [Hendrik Willem]: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. Ford.: Havas József. A szerző rajzaival. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala, 440 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel, a hátsó borítón néhány kisebb folttal.
A természet világa sorozat 2 kötete: VII. köt.: A növény és élete. Első rész. X. köt.: Az állat és élete. Második rész. Bp., 1941-1942, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas gerinccel, belül jó állapotban.
Verhandlungen und Mittheilungen des Siebenbürgischen Vereins für Naturwissenschaft zu Hermannstadt. XLIV. Jahrgang. [A nagyszebeni Erdélyi Természettudományi Társulat közleményei, XLIV. évf.] Hermannstadt [Nagyszeben], 1895, Josef Drotleff-ny., 2 sztl. lev. + LII+104 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, nagyrészt jó állapotban, a gerincen kis sérüléssel.
Verhandlungen und Mittheilungen des Siebenbürgischen Vereins für Naturwissenschaft zu Hermannstadt. XLI. Jahrgang. [A nagyszebeni Erdélyi Természettudományi Társulat közleményei, XLI. évf.] Hermannstadt [Nagyszeben], 1891, Josef Drotleff-ny., 2 sztl. lev. + XLIV+102+(6) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, sérült, szétváló fűzéssel, nagyrészt felvágatlan lapokkal.