Prof.Dr.L.Michaelis: A fejlődéstan alapvonalai. Bp., 1922., Bethánia- egylet könyvnyomdája. Félvászonkötés az eredeti borítójával. 57 ábrával és 2 táblázattal illusztrálva. Faragó Sándor aláírásával, utolsó lapján több aláírással. Kopott, lapjai meglazultak.