https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 161
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2928721
33157
445
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1960-1980. 8db-os vegyes KISZ (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség) kitűző és jelvény tétel, közte ~1960. "A Szakma Ifjú Mestere - KISZ" műgyantás, ezüstpatinás bronz kitüntető jelvény (30x21mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2928618
33158
445
0
1800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1960-1970. "Orion - TV, Rádió" aranyozott, műgyantás bronz kitűző (14x15mm) T:AU 2837349
33159
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1960-1980. "Törzsgárda XX" + "Törzsgárda XXV" bronz kitűzők (17x27mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2831643
33160
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1960-1990. 17 darabos véradásért kapott kitűző tétel T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2940783
33161
445
0
3400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsáv miniatűrrel, eredeti tokban + bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 599.
Das Lot is nicht erreichbar
2921998
33162
445
0
1400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2918382
33163
445
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (35x23mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2837371
33164
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1965-1967. 3xklf "BESZ (Budapesti Evezős Szövetség)" zománcozott jelvény és kitűző T:AU,XF zománchiba
Das Lot is nicht erreichbar
2922080
33165
445
0
1200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1966. "VI. Országos Autóstalálkozó Szeged - A szabadtéri játékok alkalmából 1966.VIII.12-14." festett Al lemezplakett (71x99mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2840158
33166
445
0
6000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1969. "LIGNIMPEX" Zn emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban, "Külkereskedelmi Törzsgárda" aranyozott műgyantás jelvénnyel és igazolással + ~1970. "XX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + ~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év" festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) + ~1980. "XX Törzsgárda - Utasellátó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
2923613
33167
445
0
4000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:UNC,XF NMK 712., 599.
Das Lot is nicht erreichbar
2905203
33168
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970-1980. "Magyar Vöröskereszt Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse