https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 161

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1970-1980. "Forradalmi Ifjúsági Napok" jelvény tétel (2xklf) T:AU
1
33181.

~1970-1980. "Forradalmi Ifjúsági Napok" jelvény tétel (2xklf) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcos jelvény T:UNC
1
33182.

~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcos jelvény T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény (2db) T:XF
1
33183.

~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény (2db) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712.
1
33184.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1971. "A belkereskedelem kiváló dolgozója" rátétes, részben aranyozott jelvény miniatűrrel, igazolvánnyal (35x35mm) T:UNC,AU
1
33185.

1971. "A belkereskedelem kiváló dolgozója" rátétes, részben aranyozott jelvény miniatűrrel, igazolvánnyal (35x35mm) T:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1971. "INTERPRETER (Tolmács)" a Vadászati Világkiállítás műgyantás fém résztvevői jelvénye (24x60mm) T:1-
1
33186.

1971. "INTERPRETER (Tolmács)" a Vadászati Világkiállítás műgyantás fém résztvevői jelvénye (24x60mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1972. "Magyar Rádió és Televízió - Törzsgárda" aranyfokozatú jelvény, zománcozott, viselői igazolvánnyal T:AU
1
33187.

1972. "Magyar Rádió és Televízió - Törzsgárda" aranyfokozatú jelvény, zománcozott, viselői igazolvánnyal T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1975. "A felszabadulás 30. évfordulója" műanyag jelvény (7x) (41x41mm) + 1979. "Európai Gyermek Találkozó" (2xklf) (37x32mm) + 1979. "Nemzetközi Gyermekév" műgyantás fém jelvény (25mm) + DN "Alkotó Ifjúság jelvény 3x (2xklf) (41x41mm,50mm) + 1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa" kétoldalas Al emlékérem (63mm) T:1-,2 közte sérült tű
1
33188.

1975. "A felszabadulás 30. évfordulója" műanyag jelvény (7x) (41x41mm) + 1979. "Európai Gyermek Találkozó" (2xklf) (37x32mm) + 1979. "Nemzetközi Gyermekév" műgyantás fém jelvény (25mm) + DN "Alkotó Ifjúság jelvény 3x (2xklf) (41x41mm,50mm) + 1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa" kétoldalas Al emlékérem (63mm) T:1-,2 közte sérült tű

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1976-1988. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany és bronz fokozata" (2xklf) műgyantás fém kitüntetések mellszalagon, adományozói lapokkal T:XF
1
33189.

1976-1988. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany és bronz fokozata" (2xklf) műgyantás fém kitüntetések mellszalagon, adományozói lapokkal T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1978. "Ganz 100" műgyantás fém jelvény (3db) + ~1970. "Ganz" műgyantás fém jelvény T:AU,XF
1
33190.

1978. "Ganz 100" műgyantás fém jelvény (3db) + ~1970. "Ganz" műgyantás fém jelvény T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1977. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon (2x), egyiken egészségügyi miniatűrrel, eredeti dobozban (38x38mm) T:UNC
1
33191.

~1977. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon (2x), egyiken egészségügyi miniatűrrel, eredeti dobozban (38x38mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980. "Közös űrrepülés" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF
1
33192.

1980. "Közös űrrepülés" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse