Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 161
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2853762
33181
445
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1970-1980. "Forradalmi Ifjúsági Napok" jelvény tétel (2xklf) T:AU 2939230
33182
445
Numismatik
~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcos jelvény T:UNC
2936453
33183
445
Numismatik
2940741
33184
445
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712.
2936457
33185
445
Numismatik
1971. "A belkereskedelem kiváló dolgozója" rátétes, részben aranyozott jelvény miniatűrrel, igazolvánnyal (35x35mm) T:UNC,AU
2818528
33186
445
Numismatik
1971. "INTERPRETER (Tolmács)" a Vadászati Világkiállítás műgyantás fém résztvevői jelvénye (24x60mm) T:1- 2838436
33187
445
Numismatik
1972. "Magyar Rádió és Televízió - Törzsgárda" aranyfokozatú jelvény, zománcozott, viselői igazolvánnyal T:AU
2794086
33188
445
Numismatik
1975. "A felszabadulás 30. évfordulója" műanyag jelvény (7x) (41x41mm) + 1979. "Európai Gyermek Találkozó" (2xklf) (37x32mm) + 1979. "Nemzetközi Gyermekév" műgyantás fém jelvény (25mm) + DN "Alkotó Ifjúság jelvény 3x (2xklf) (41x41mm,50mm) + 1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa" kétoldalas Al emlékérem (63mm) T:1-,2 közte sérült tű
2884549
33189
445
Numismatik
1976-1988. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany és bronz fokozata" (2xklf) műgyantás fém kitüntetések mellszalagon, adományozói lapokkal T:XF 2839819
33190
445
Numismatik
2919114
33191
445
Numismatik
~1977. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon (2x), egyiken egészségügyi miniatűrrel, eredeti dobozban (38x38mm) T:UNC
2936256
33192
445
Numismatik
1980. "Közös űrrepülés" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF