Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 161
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2943279
33133
445
4400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1949. "Magyar Népköztársasági Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, füllel, szalag nélkül, zománchibával (~57mm) T:2 2929737
33134
445
Numismatik
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés szalagsávval, eredeti sérült Rákosi címeres tokban T:AU NMK 535.
2918918
33135
445
Numismatik
~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés Rákosi-címeres tokban T:AU
2874532
33136
445
Numismatik
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban, miniatűrrel T:XF
2905188
33137
445
Numismatik
~1950-1960."Kiváló Egészségügyi Nevelő Munkáért" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:XF
2874537
33138
445
Numismatik
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban T:XF
2822715
33139
445
Numismatik
~1950. "Szakma kiváló dolgozója - Könnyűipar" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon "45355" sorszámmal, sérült eredeti tokban T:2
2936235
33140
445
Numismatik
2936464
33141
445
Numismatik
~1950. "A Vegyipar Kiváló Dolgozója" zománcozott kitüntetés T:XF a vöröscsillag rátét levált
2910831
33142
445
Numismatik
~1950. "Kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" zománcozott kitüntető jelvény, Rákosi-címerrel (21x20mm) T:XF patina
2910825
33143
445
Numismatik
~1950. "A szakma kiváló kisipari szövetkezeti dolgozója" zománcozott kitüntető jelvény, Rákosi-címerrel (21x20mm) T:XF patina
2818723
33144
445
15000
Numismatik
~1950. Rákosi Mátyás arcképes üvegezett propaganda kitűző (16x11mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF