Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 161
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2875868
33145
445
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1950. Rendőrségi részben tűzzománcos (csillag), műgyantás fém sapkajelvény (35x29mm) T:VF zománchiba
2936281
33146
445
Numismatik
1954. "Dunai árvízvédelemért" bronz jelvény (37mm) T:AU
2668919
33147
445
Numismatik
1954. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás 1954" részben zománcozott Br jelvény (40mm) T:2 hátlapon hiányos rögzítés
2793540
33148
445
600
Numismatik
1954. "A Duna árvízvédelméért" bronz jelvény tű nélkül (38mm) T:2 patina
2822199
33149
445
Numismatik
1957. "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény eredeti dísztokban (30x32mm) T:2
2938489
33150
445
Numismatik
1958. "Építőiskola - BP - 1958" zománcozott fém jelvény (22x24mm) T:AU
2936475
33151
445
Numismatik
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalagon T:VF 2943401
33152
445
Numismatik
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalagon + "X Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott bronz kitüntetés mellszalagon + "XV Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalaggal (a fül letört az éremről) + "XX Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF 2839126
33153
445
Numismatik
1958. "Galyatető - Vasas Természetbarát Találkozó" bronz turistajelvény (31x31mm) T:1-
2928299
33154
445
Numismatik
~1960-1970. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (25mm) T:AU
2938770
33155
445
Numismatik
1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon (35mm) + ~1962. "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után, kissé sérült tokban + ~1970-1980. "Vízügyi Törzsgárda 15 éves" műgyantás jelvény és kitűző (2xklf) T:AU,XF 2923261
33156
445
Numismatik
~1960-1970. 9db vegyes díjérem, sportérem, közte szalagosak is, közte egy kulcstartó T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF