Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 161

~1950. Rendőrségi részben tűzzománcos (csillag), műgyantás fém sapkajelvény (35x29mm) T:VF zománchiba
33145.

Rufpreis:
1 000 HUF

1954. "Dunai árvízvédelemért" bronz jelvény (37mm) T:AU
33146.

Rufpreis:
2 000 HUF

1954. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás 1954" részben zománcozott Br jelvény (40mm) T:2 hátlapon hiányos rögzítés
33147.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1954. "A Duna árvízvédelméért" bronz jelvény tű nélkül (38mm) T:2 patina
33148.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

1957. "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény eredeti dísztokban (30x32mm) T:2
33149.

Rufpreis:
2 000 HUF

1958. "Építőiskola - BP - 1958" zománcozott fém jelvény (22x24mm) T:AU
33150.

Rufpreis:
2 000 HUF

1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalagon T:VF
33151.

Rufpreis:
1 000 HUF

1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalagon + "X Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott bronz kitüntetés mellszalagon + "XV Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalaggal (a fül letört az éremről) + "XX Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF
33152.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1958. "Galyatető - Vasas Természetbarát Találkozó" bronz turistajelvény (31x31mm) T:1-
33153.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1960-1970. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (25mm) T:AU
33154.

Rufpreis:
1 400 HUF

1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon (35mm) + ~1962. "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után, kissé sérült tokban + ~1970-1980. "Vízügyi Törzsgárda 15 éves" műgyantás jelvény és kitűző (2xklf) T:AU,XF
33155.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1960-1970. 9db vegyes díjérem, sportérem, közte szalagosak is, közte egy kulcstartó T:XF
33156.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF