https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 161
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2918787
33169
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "Balaton - Siófok - Hungaria - Idegenforgalmi Hivatal" műgyantás fém jelvény (53mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2821971
33170
445
0
3600
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
2918409
33171
445
0
1800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "A Szocialista Kultúráért" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2821876
33172
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:1
Das Lot is nicht erreichbar
2839249
33173
445
0
2400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "Az Egészségügy Kiváló Dolgozója" műgyantás fém kitüntető jelvény + "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, az egészségügyben dolgozók számára + "Kiváló Egészségnevelő Munkáért" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény (tű letört) + "5 véradásért" zománcozott bronz jelvény T:UNC-XF
Das Lot is nicht erreichbar
2936279
33174
445
0
1200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, igazolvánnyal, eredeti tokban T:AU NMK 712.
Das Lot is nicht erreichbar
2936253
33175
445
0
1400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás kitüntetése, arany fokozat, szalaggal, szalagsávon miniatűrrel, sérült dísztokban T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2840283
33176
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény (2db, az egyik miniatűrrel, eredeti tokban) + "Könnyűipar Kiváló Dolgozója aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény" miniatűrrel, eredeti tokban + "Gépipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
2905177
33177
445
0
4000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2718826
33178
445
0
2600
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970-1980. "Kohászat Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (44x34mm) T:1- kis zománchiba
Das Lot is nicht erreichbar
2821962
33179
445
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970-1980. "Békés M. Tanács Tanácsi munkáért" ezüstözött kitüntetés (40mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2702675
33180
445
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970-1980. "Véradásra kész" (4x) zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse