Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 161
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2839280
33193
445
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1980. "Hűséggel a nép egészségéért" 4xklf fokozatú rátétes, zománcozott vagy műgyantás orvosi törzsgárda jelvény (összesen 9db) T:UNC-XF 2822616
33194
445
Numismatik
2758086
33195
445
Numismatik
~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2
2897536
33196
445
2200
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:AU NMK 601.
2853194
33197
445
Numismatik
2853189
33198
445
Numismatik
2875418
33199
445
Numismatik
2837356
33200
445
Numismatik
2938074
33201
445
Numismatik
1988. "Véradásért - 15,20" festett aranyozott és ezüstözött jelvények eredeti tokban, adományozói igazolvánnyal (2xklf) T:AU
2939295
33202
445
28000
Numismatik
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:UNC Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case C:UNC NMK 741. 2905207
33203
445
Numismatik
DN "Mezőgazdasági Kiállítás" bronz lemezjelvény T:XF
2939599
33204
445
Numismatik
DN Magyar Királyság címerét ábrázoló Cu lemezjelvény(?) T:XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF