Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 161

~1980. "Hűséggel a nép egészségéért" 4xklf fokozatú rátétes, zománcozott vagy műgyantás orvosi törzsgárda jelvény (összesen 9db) T:UNC-XF
33193.

Rufpreis:
2 400 HUF

33194.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2
33195.

Rufpreis:
1 400 HUF

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:AU NMK 601.
33196.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

33197.

Rufpreis:
5 000 HUF

33198.

Rufpreis:
5 000 HUF

33199.

Rufpreis:
1 400 HUF

33200.

Rufpreis:
2 000 HUF

1988. "Véradásért - 15,20" festett aranyozott és ezüstözött jelvények eredeti tokban, adományozói igazolvánnyal (2xklf) T:AU
33201.

Rufpreis:
1 200 HUF

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:UNC Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case C:UNC NMK 741.
33202.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

DN "Mezőgazdasági Kiállítás" bronz lemezjelvény T:XF
33203.

Rufpreis:
2 800 HUF

DN Magyar Királyság címerét ábrázoló Cu lemezjelvény(?) T:XF
33204.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF