Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 161
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2937605
33109
445
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" festett fém gomblyukjelvény (19x13mm) T:XF
2937604
33110
445
Numismatik
~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" festett fém gomblyukjelvény (19x13mm) T:XF 2937595
33111
445
Numismatik
~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" festett fém gomblyukjelvény "BOCZÁN KÁROLY BPEST" gyártói jelzéssel (20x13mm) T:XF 2882872
33112
445
3400
Numismatik
~1930. "Hungária" bronz cserkész sapkajelvény + Lengyelország ~1930. "ONC ZHP" bronz cserkészjelvény T:XF 2560760
33113
445
Numismatik
~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora" zománcozott jelvény (26x25mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora (Bright Future - Camp of the Hungarian Youth)" enamelled badge (26x25mm) C:AU
2797157
33114
445
55000
Numismatik
2935990
33115
445
Numismatik
~1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött fém kitüntetés, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:XF kopott ezüstözés
2824956
33116
445
3200
Numismatik
1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött bronz emlékérem mellszalag nélkül, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1943 MOVE Bajnokság I." felirattal, Szign.: Maklári Mosler Endre (40mm) T:2 patina
2938062
33117
445
Numismatik
1937. "Késmárk Csoport" zománcozott bronz gomblyukjelvény "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (22x22mm) T:AU 2936616
33118
445
Numismatik
1938 "Tuere Gentem Tuam Stephane Rex Hungarorum 1038-1938" Szent István évi bronz sapkajelvény (17x20mm) T:XF patina 2940286
33119
445
3200
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." és "LUDVIG BP" jelzéssel (23mm) + sérült lemezjelvény (30mm) T:XF,VF
2938849
33120
445
110000
Numismatik
1939. "Turul" bronz repülőcserkész gomblyukjelvény (a Turul mérete 16x10mm) T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF