Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 161

~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" festett fém gomblyukjelvény (19x13mm) T:XF
33109.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

33110.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" festett fém gomblyukjelvény "BOCZÁN KÁROLY BPEST" gyártói jelzéssel (20x13mm) T:XF
33111.

Rufpreis:
8 000 HUF

~1930. "Hungária" bronz cserkész sapkajelvény + Lengyelország ~1930. "ONC ZHP" bronz cserkészjelvény T:XF
33112.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora" zománcozott jelvény (26x25mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora (Bright Future - Camp of the Hungarian Youth)" enamelled badge (26x25mm) C:AU
33113.

Rufpreis:
6 000 HUF

33114.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

~1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött fém kitüntetés, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:XF kopott ezüstözés
33115.

Rufpreis:
3 000 HUF

1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött bronz emlékérem mellszalag nélkül, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1943 MOVE Bajnokság I." felirattal, Szign.: Maklári Mosler Endre (40mm) T:2 patina
33116.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1937. "Késmárk Csoport" zománcozott bronz gomblyukjelvény "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (22x22mm) T:AU
33117.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
15

1938 "Tuere Gentem Tuam Stephane Rex Hungarorum 1038-1938" Szent István évi bronz sapkajelvény (17x20mm) T:XF patina
33118.

Rufpreis:
1 400 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." és "LUDVIG BP" jelzéssel (23mm) + sérült lemezjelvény (30mm) T:XF,VF
33119.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1939. "Turul" bronz repülőcserkész gomblyukjelvény (a Turul mérete 16x10mm) T:XF
33120.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF