Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2917285
20218
445
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) életfás fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 1,9 g 2919465
20219
445
14000
Ezüst(Ag) zsebóra, sérült számlap, jelzett, működőképes állapotban, d: 4,5 cm, bruttó: 74,6 g 2750528
20220
445
Ezüst(Ag) apró fekete-fehér kövekkel kirakott fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, bruttó: 4,6 g 2749464
20221
445
Ezüst(Ag) nyaklánc szintetikus rubin díszítéssel, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 9,5 g 2749487
20222
445
Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus rubinnal, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 9,2 g 2899996
20223
445
Ezüst(Ag) gyűrű narancssárga kővel, jelzett, kis hibával, méret: 55, bruttó: 3,9 g 2900183
20224
445
2900109
20225
445
Ezüst(Ag) fülbevalópár markazittal, jelzett, pótolt sróffal, h: 6 cm, bruttó: 13,6 g
2900093
20226
445
Ezüst(Ag) fülbevalópár és függő, szintetikus kék kővel, medál jelzett, bruttó: 10,6 g 2899894
20227
445
5500
Ezüst(Ag) gyűrű hullámos, zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 7,6 g
2861236
20228
445
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,9 g 2861307
20229
445
Ezüst(Ag) gyöngyházberakásos gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF