Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2861521
20230
445
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) gyűrű filigrán díszítéssel, jelzés nélkül, méret: 56, nettó: 3,9 g 2861510
20231
445
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 5,5 g 2861588
20232
445
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: max. 20 cm, nettó: 7,4 g
2861230
20233
445
Ezüst(Ag) pillangós, köves fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 4,9 g
2945530
20234
445
85000
Arany (Au) nyaklánc, 18k, jelzett, h: 41 cm, nettó: 6,5 g 2945494
20235
445
44000
14k medál, arany (Au) foglalattal, lapis lazuli drágakővel, 3,5x2 cm bruttó 6,25 g
2945646
20236
445
Ezüst(Ag) fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 5 g 2945641
20237
445
Ezüst(Ag) gyöngyös gyűrű, jelzett, gyöngyön kopásnyomok, méret: 58, bruttó: 1,7 g
2945640
20238
445
Ezüst (Ag) nyaklánc, hematittal, jelzett, 9,1 g
2945639
20239
445
Aranyozott ezüst(Ag) tollmintás gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 6,1 g 2945638
20240
445
Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,5 g 2945636
20241
445
Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF