Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2791663
20254
445
Jewellery and precious metal items
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, nettó: 7,1 g
2791875
20255
445
14000
Ezüst(Ag) orosz karperec gazdagon díszítve, jelzett, 5,5×7 cm, nettó: 39,4 g
2918849
20256
445
Ezüst(Ag) gyűrű Pandora jelzéssel, méret: 55, bruttó: 2,4 g
2919303
20257
445
Ezüst(Ag) karkötő kövekkel kirakva, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 27,2 g 2917425
20258
445
Ezüst(Ag) karkötő színes kövekkel, Pandora jelzéssel, h: max. 23 cm, bruttó: 4,6 g 2919183
20259
445
Ezüst(Ag) körös, köves fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 7,2 g
2919177
20260
445
Ezüst(Ag) ovális, mintás fülbevalópár, jelzett, 2,3×1,5 cm, nettó: 4,9 g
2919155
20261
445
Ezüst(Ag) charm, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 7,2 g
2917312
20262
445
Ezüst(Ag) karkötő apró kövekkel, jelzett, h: max. 19 cm, bruttó: 2,96 g
2919099
20263
445
Ezüst (Ag) régi iránytű, foltos üveggel, jelzett, 1,8×1,8 cm, bruttó: 3,7 g 2919486
20264
445
Bársony nyakpánt ezüst(Ag) szerelékekkel, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 6,1 g
2918822
20265
445
Ezüst(Ag) gyűrű gyöngy díszítéssel, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF