Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2918754
20266
445
2200
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín kővel, jelzett, méret: 55, nettó: 3,6 g
2918740
20267
445
Ezüst(Ag) nyaklánc középrésszel, jelzett, állítható h: max.: 44 cm, bruttó: 4,1 g 2919067
20268
445
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc borostyános medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 9,9 g
2919118
20269
445
3800
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc korall medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 5 g 2899899
20270
445
Ezüst(Ag) filigrán karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 12,8 g 2901415
20271
445
Régi rózsafüzér ezüst(Ag) szerelékkel, h: 48 cm 2900467
20272
445
Ezüst(Ag) csavart karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 6,5 g 2900452
20273
445
Ezüst(Ag) karperec köves díszítéssel, jelzés nélkül, 5,5×6 cm, bruttó: 10,1 g 2900601
20274
445
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű citrinnel, jelzett, méret: 55, bruttó: 19,1 g
2900476
20275
445
Ezüst(Ag) karkötő, kövekkel gazdagon kirakva, állítható h: max. 20 cm, bruttó: 8,3 g
2900414
20276
445
Ezüst(Ag) emlékkanál, jelzett, sérült díszítéssel, h: 11,5 cm, bruttó: 1001 g 2900699
20277
445
3800
Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 8,5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF