Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2919897
20194
445
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) függő, 3 db, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 5 g 2919620
20195
445
Ezüst(Ag) függő gyönggyel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,8 g 2917504
20196
445
Ezüst (Ag) tokos szaru fésű. Jelzett. Szaru sérült Br 36 g 11-22 cm
2920768
20197
445
Ezüst(Ag) gyógyszertartó, jelzett, tetején ragasztónyomok, belsejében műanyag betét, bruttó: 15 g
2919624
20198
445
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 5,3 g
2919709
20199
445
5500
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 13,1 g
2920377
20200
445
Ezüst(Ag) csillogó köves medál, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, bruttó: 4,5 g
2920401
20201
445
Ezüst(Ag) medál fekete kővel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,3 g
2919639
20202
445
Ezüst(Ag) függő, jelzett, h: cm, bruttó: 4,2 g
2919612
20203
445
Ezüst(Ag) függő gyönggyel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,7 g 2919923
20204
445
Ezüst(Ag) barna gyöngyös medál, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,2 g
2919950
20205
445
Ezüst(Ag) pillangós medál, jelzett, 2,3×2 cm, bruttó: 2,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF