Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 385

Ezüst(Ag) függő, 3 db, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 5 g
20194.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) függő gyönggyel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,8 g
20195.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst (Ag) tokos szaru fésű. Jelzett. Szaru sérült Br 36 g 11-22 cm
20196.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) gyógyszertartó, jelzett, tetején ragasztónyomok, belsejében műanyag betét, bruttó: 15 g
20197.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 5,3 g
20198.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 13,1 g
20199.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) csillogó köves medál, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, bruttó: 4,5 g
20200.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) medál fekete kővel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,3 g
20201.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) függő, jelzett, h: cm, bruttó: 4,2 g
20202.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) függő gyönggyel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,7 g
20203.

Rufpreis:
1 200 HUF

20204.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) pillangós medál, jelzett, 2,3×2 cm, bruttó: 2,8 g
20205.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF