Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2913665
20170
445
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, 1,1 g, h: 19 cm
2884898
20171
445
40000
14K arany (Au) fülbevalópár, szőlőfürt formájú, világos korallal, bruttó: 4,5 g
2835172
20172
445
Ezüst(Ag) nyaklánc és fülbevalópár ametiszttel, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 8 g + ametiszt kulcstartó, sérüléssel
2819374
20173
445
2936868
20174
445
Ezüst(Ag) gyereketető kanál, jelzett, h: 12,5 cm, nettó: 23,4 g
2813661
20175
445
Ezüst (Ag) óralánc, egyik kapocs fém, jelzett, h: 36 cm, bruttó: 7,7g
2754758
20176
445
Ezüst (Ag) peremű bajuszfésű, h: 8 cm, bruttó: 4g, jelzett.
2703306
20177
445
Ezüst (Ag) antik markazitos klipsz, jelzett, bruttó: 7 g
2798097
20178
445
Akvamarin, kaboson csiszolás, 5,71 ct, 13x10 mm 2945729
20179
445
Ezüst (Ag) pitykegomb medál láncon. 26 g 2945718
20180
445
Fa opál nyaklánc ezüst (Ag) láncon. 2945703
20181
445
Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF