Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 385

Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, 1,1 g, h: 19 cm
20170.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

14K arany (Au) fülbevalópár, szőlőfürt formájú, világos korallal, bruttó: 4,5 g
20171.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) nyaklánc és fülbevalópár ametiszttel, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 8 g + ametiszt kulcstartó, sérüléssel
20172.

Rufpreis:
4 000 HUF

20173.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst(Ag) gyereketető kanál, jelzett, h: 12,5 cm, nettó: 23,4 g
20174.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) óralánc, egyik kapocs fém, jelzett, h: 36 cm, bruttó: 7,7g
20175.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) peremű bajuszfésű, h: 8 cm, bruttó: 4g, jelzett.
20176.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) antik markazitos klipsz, jelzett, bruttó: 7 g
20177.

Rufpreis:
4 000 HUF

Akvamarin, kaboson csiszolás, 5,71 ct, 13x10 mm
20178.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst (Ag) pitykegomb medál láncon. 26 g
20179.

Rufpreis:
5 000 HUF
17

Fa opál nyaklánc ezüst (Ag) láncon.
20180.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,8 g
20181.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF