Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2944142
20158
445
Jewellery and precious metal items
2 ezüst (Ag) ortodox nyitható kegytárgytartó medál, lánccal, jelzéssel, kopott festéssel, 3x2,5 cm, bruttó: cca 25 g 2940673
20159
445
2200
Ezüst(Ag) fantázia-figaro karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 5,4 g 2907852
20160
445
Ezüst(Ag) díszkanál, jelzett, h: 12,2 cm, nettó: 16 g 2907701
20161
445
Ezüst(Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, d: 3,8 cm, bruttó: 6,7 g 2907782
20162
445
2200
Ezüst(Ag) walles nyaklánc áttört galamb medállal, jelzett, h: 44 cm, 2,1×2,3 cm, nettó: 5,7 g 2907806
20163
445
Ezüst(Ag) kerek filigrán díszítésű elemekből álló karkötő, jelzett, h: 16,8 cm, nettó: 12,6 g 2907727
20164
445
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc "retikül" függővel, jelzett, h: 50 cm, 1,9×1 cm, nettó: 7,2 g 2907752
20165
445
Ezüst(Ag) széles, mintás gyűrű, jelzett, méret: 58, nettó: 5,7 g 2907721
20166
445
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc szőlőfürt medállal, jelzett, h: 45-50 cm, 2,8×1,2 cm, nettó: 9,3 g
2907713
20167
445
Ezüst(Ag) fekete-fehér köves extravagáns karkötő, jelzett, h: kb. 16 cm, bruttó: 21,8 g 2913651
20168
445
4400
Ezüst (Ag) gránát köves, patkó formájú bross, bruttó: 1,7 g, h: 6 cm 2913879
20169
445
Arany (Au) 14 K bogaras fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,3 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF