Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2921290
20098
445
Jewellery and precious metal items
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 4,8 g 2921276
20099
445
34000
Arany (Au) 14k gyűrű akvamarinnal, jelzett, méret: 51, bruttó:1,52 g
2907829
20100
445
Ezüst(Ag) duplaszálas karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 10,2 g
2907725
20101
445
Ezüst(Ag) golyós nyaklánc áttört kereszt medállal, jelzett, h: 50 cm, 5×2,6 cm, nettó: 13,7 g
2907587
20102
445
34000
Arany (Au) 14 K korallköves függő, jelzett, 2×1 cm, bruttó: 2,1 g
2907855
20103
445
3400
Ezüst(Ag) virágos nyelű díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 9 g 2866178
20104
445
30000
Ezüst (Ag) nyaklánc, füsttopáz, hegyikristály, tenyésztett gyöngy ékítésekkel, jelzett, h: 18,5-23cm, bruttó:58g
2846297
20105
445
Ezüst(Ag) kereszt, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 9,9 g
2775331
20106
445
24000
Ezüst (Ag) masszív cigarettatárca, jelzett, 9x8cm, nettó: 113,5g
2693740
20107
445
Ezüst(Ag) gyűrű zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 51, bruttó: 13,9 g
2944775
20108
445
Ezüst(Ag) cukorfogó, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 33,4 g 2840734
20109
445
36000
Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF