Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2907886
20374
445
34000
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) süteményfogó plasztikus díszítéssel, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 93,6 g
2937871
20375
445
Ezüst(Ag) teáskanál, jelzett, h: 14,5 cm, 128,1 g
2891317
20376
445
Ezüst (Ag) borítású, szecessziós stílusú olasz, kefe, h: 21 cm, jelzett.
2942982
20377
445
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát, jelzéssel, h: 29 cm, bruttó: 105 g 2946024
20378
445
360000
14k arany (au) nyaklánc, jelzett, tömör. 20,47 g
2775311
20380
445
24000
Ezüst (Ag) cigarettatartó, jelzett, m: 7,5cm, bruttó: 84,4g
2842758
20381
445
24000
Ezüst (Ag) 2db fűszertartó, d: 5 cm, 1 db fűszerkanál, h: 7 cm, jelzett, nettó: 53,3g, egyikben üvegbetét, WMC órás dobozban.
2939952
20382
445
30000
Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Szép állapotban, jelzés nélkül, d: 20,5 cm, nettó: 149 g 2945515
20383
445
Ezüst (Ag) talpú, biedermeier kínáló, sérült talp, sérült üveg, inog, jelzett, töltött talp, m: 18 cm 2915594
20384
445
40000
Arany (14/Au) Katicabogaras, sárga arany, fülbevaló, Reko korall és ónix. Jelzett, bruttó: 1,78g, Garancia kártyával! 2944285
20385
445
34000
1925 Ezüst (Ag) díjserleg, Ferencvárosi Torna Club Evezős Osztálya Clubbajnokság, 1925 I. díj, jelzéssel, m:20 cm, nettó: 192 g 2842569
20386
445
46000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF