Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 385

Ezüst(Ag) süteményfogó plasztikus díszítéssel, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 93,6 g
20374.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst(Ag) teáskanál, jelzett, h: 14,5 cm, 128,1 g
20375.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) borítású, szecessziós stílusú olasz, kefe, h: 21 cm, jelzett.
20376.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) nyelű tortalapát, jelzéssel, h: 29 cm, bruttó: 105 g
20377.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
13

14k arany (au) nyaklánc, jelzett, tömör. 20,47 g
20378.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

Ezüst (Ag) cigarettatartó, jelzett, m: 7,5cm, bruttó: 84,4g
20380.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) 2db fűszertartó, d: 5 cm, 1 db fűszerkanál, h: 7 cm, jelzett, nettó: 53,3g, egyikben üvegbetét, WMC órás dobozban.
20381.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Szép állapotban, jelzés nélkül, d: 20,5 cm, nettó: 149 g
20382.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) talpú, biedermeier kínáló, sérült talp, sérült üveg, inog, jelzett, töltött talp, m: 18 cm
20383.

Rufpreis:
12 000 HUF

Arany (14/Au) Katicabogaras, sárga arany, fülbevaló, Reko korall és ónix. Jelzett, bruttó: 1,78g, Garancia kártyával!
20384.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1925 Ezüst (Ag) díjserleg, Ferencvárosi Torna Club Evezős Osztálya Clubbajnokság, 1925 I. díj, jelzéssel, m:20 cm, nettó: 192 g
20385.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

20386.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF