Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945488
20362
445
28000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karperec, karreif, jelzéssel, nettó: 47 g
2945489
20363
445
Ezüst (Ag) karperec, cirkóniával, jelzéssel, h: 19 cm, bruttó: 13 g 2945486
20364
445
24000
Ezüst (Ag) nyaklánc és karkötő, vörös jáspissal, jelzett, h: 18,5-42 cm, bruttó: 12 g
2937030
20365
445
40000
Habos kanál. Szélmalom domborművel, Áttört . Ezüst (Ag) jelzett 18,5 cm, 40 g
2912707
20366
445
Ezüst (Ag) mandzsetta pár és nyakkendőszorító, jelzett, bruttó: 14,7 g 2943784
20367
445
44000
2944784
20368
445
15000
Ezüst(Ag) kanál, 4 db, jelzett, egyik sérült, h: 14,5 cm, nettó: 76,9 g 2944779
20369
445
Ezüst(Ag) kanál, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 25,7 g 2734522
20370
445
2 db ezüst (Ag) nyelű kés. jelzett 18 cm
2937032
20371
445
40000
Kanál. Áttört, ezüst (Ag) jelzett 20 cm, 38 g
2919445
20372
445
26000
Ezüst(Ag) képkeret, jelzés nélkül, belső méret: 4×3,5 cm, külső méret: 12×9,5 cm, bruttó: 80 g 2944225
20373
445
4600
Gyöngysor, ezüst (Ag) szerelékkel, h: 100 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF