Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 385

Ezüst(Ag) csavart gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,5 g
20302.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüstözött zsebóra, sérülésekkel, d: 4 cm
20303.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) dobozka hiányos zománcozott díszítéssel, jelzés nélkül, 5×3,5×1,5 cm, bruttó: 36,9 g
20304.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) borostyánnal ékített gyűrű, jelzett, m: 55. bruttó: 4,20 g
20305.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) medál, jelzett, kopásnyomokkal, h: 5 cm, bruttó: 2,8 g
20306.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, kék kővel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 5,3g
20307.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) rombuszos meandermintás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 6,9 g
20308.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 4 g
20309.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) medál, 5 db, jelzettek, bruttó: 11,4 g
20310.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 59, bruttó: 1,9 g
20311.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) zöld köves gyűrű, jelzett, m: 60. bruttó:9,32g
20312.

Rufpreis:
5 000 HUF

20313.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF