Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2861302
20302
445
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) csavart gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,5 g
2901467
20303
445
Ezüstözött zsebóra, sérülésekkel, d: 4 cm 2901398
20304
445
Ezüst(Ag) dobozka hiányos zománcozott díszítéssel, jelzés nélkül, 5×3,5×1,5 cm, bruttó: 36,9 g
2945652
20305
445
Ezüst (Ag) borostyánnal ékített gyűrű, jelzett, m: 55. bruttó: 4,20 g 2945650
20306
445
Ezüst(Ag) medál, jelzett, kopásnyomokkal, h: 5 cm, bruttó: 2,8 g 2945648
20307
445
4800
Ezüst (Ag) gyűrű, kék kővel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 5,3g 2945644
20308
445
Ezüst(Ag) rombuszos meandermintás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 6,9 g
2945643
20309
445
Ezüst(Ag) fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 4 g 2945642
20310
445
Ezüst(Ag) medál, 5 db, jelzettek, bruttó: 11,4 g
2945632
20311
445
Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 59, bruttó: 1,9 g 2945627
20312
445
Ezüst (Ag) zöld köves gyűrű, jelzett, m: 60. bruttó:9,32g
2945625
20313
445
3400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF