Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 385

Ezüst(Ag) rózsafüzér, jelzés nélkül, h: 42 cm, nettó: 18,6 g
20338.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, jelzés nélkül, h: 46 cm, bruttó: 13,8 g
20339.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) ékszerszett (gyűrű, medál és fülbevalópár) gyöngyház díszítéssel, jelzett, bruttó: 16,5 g
20340.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű zafírral, jelzés nélkül, méret: 54, kopásnyomokkal, bruttó: 1,9 g
20341.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,5 g
20342.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) medál színes kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó. 5 g
20343.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) medál, 5 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 12,4 g
20344.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) ékszerszett Bulgari jelzéssel, fülbevalópár, medál, gyűrű, bruttó: 11,3 g
20345.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű markazitokkal kirakva, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,8 g
20346.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű gyöngyház berakással, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,4 g
20347.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár kővel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 6,8 g
20348.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) alma formájú dobozka, jelzett, monogrammal, d: 4,4 cm, nettó: 33,4 g
20349.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF