Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2918797
20338
445
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) rózsafüzér, jelzés nélkül, h: 42 cm, nettó: 18,6 g 2918841
20339
445
Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, jelzés nélkül, h: 46 cm, bruttó: 13,8 g
2917426
20340
445
Ezüst(Ag) ékszerszett (gyűrű, medál és fülbevalópár) gyöngyház díszítéssel, jelzett, bruttó: 16,5 g
2919169
20341
445
Ezüst(Ag) gyűrű zafírral, jelzés nélkül, méret: 54, kopásnyomokkal, bruttó: 1,9 g 2918730
20342
445
4800
Ezüst(Ag) gyűrű zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,5 g
2919199
20343
445
Ezüst(Ag) medál színes kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó. 5 g
2750529
20344
445
Ezüst(Ag) medál, 5 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 12,4 g
2899956
20345
445
Ezüst(Ag) ékszerszett Bulgari jelzéssel, fülbevalópár, medál, gyűrű, bruttó: 11,3 g
2899965
20346
445
Ezüst(Ag) gyűrű markazitokkal kirakva, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,8 g
2899945
20347
445
Ezüst(Ag) gyűrű gyöngyház berakással, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,4 g 2899986
20348
445
2200
Ezüst(Ag) fülbevalópár kővel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 6,8 g
2945605
20349
445
14000
Ezüst (Ag) alma formájú dobozka, jelzett, monogrammal, d: 4,4 cm, nettó: 33,4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF