Stich

Zahl der Lose: 95

A Mária Terézia emlékmű leleplezése Bécsben, 1888. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 19x26,5 cm
10805.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ferenc József a Milleniumi kiállítás megnyitóján Budapesten, 1896. V. 2-án. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 19x16 cm
10806.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Belvedere kastély Bécsben. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 19x28 cm
10807.

Rufpreis:
2 400 HUF

A bécsi X. kerület városháza. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 15x24 cm
10808.

Rufpreis:
2 400 HUF

Erkel Ferenc mellképe. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 12x10 cm
10809.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ferenc József mellképe kitüntetésekkel. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. Ferenc József nyomtatott aláírásával. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25x19,5 cm
10810.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1910-18 5 db francia női divatkép, litográfia, papír, 38x27,5 és 43x31,5 cm közötti méretekben, részben kissé sérült
10811.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1850 Európai tájak, várak, városrészletek, össz. 10 db: Török malmok, Liechtenstein, Heidelbergi kastély (stb.); acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, modern paszpartuban, 14x18 cm körüli méretekben, részben kissé foltos
10812.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1880-1900 Történelmi magyar várak, városrészletek és kastélyok, össz. 4 db: Szegedi vár, Betléri katély (Morell Gusztáv, Háry Gyula), Krasznahorka, Csetneki evangélikus templom; rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, modern paszpartuban, 14x21 cm körüli méretekben
10813.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880 Rudolf trónörökös vadászaton a Dunánál, rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül, modern paszpartuban, 18x22,5 cm
10814.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erzsébet (Sisi) és Ferenc József portréja, rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül, megjelent az Illustrirte Zeitung egyik 1881-ben megjelent számában, modern paszpartuban, 16x19,5 cm
10815.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier női divat a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 18x13 cm. Üvegezett fakeretben.
10816.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF