Ferenc József mellképe kitüntetésekkel. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. Ferenc József nyomtatott aláírásával. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25x19,5 cm
cca 1850 Európai tájak, várak, városrészletek, össz. 10 db: Török malmok, Liechtenstein, Heidelbergi kastély (stb.); acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, modern paszpartuban, 14x18 cm körüli méretekben, részben kissé foltos
cca 1880-1900 Történelmi magyar várak, városrészletek és kastélyok, össz. 4 db: Szegedi vár, Betléri katély (Morell Gusztáv, Háry Gyula), Krasznahorka, Csetneki evangélikus templom; rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, modern paszpartuban, 14x21 cm körüli méretekben
Erzsébet (Sisi) és Ferenc József portréja, rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül, megjelent az Illustrirte Zeitung egyik 1881-ben megjelent számában, modern paszpartuban, 16x19,5 cm
Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier női divat a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 18x13 cm. Üvegezett fakeretben.