Erkel Ferenc mellképe. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten.... https://www.darabanth.com/de/445-Fernauktion/445.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Erkel-Ferenc-mellkepe-Rotacios-fametszet-papir-jelzett-a-metszeten-Uvegezett-fakeretben-12~II2941150
2941150
10809
445
Engravings
Beschreibung: Erkel Ferenc mellképe. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 12x10 cm
: karap_norbert