Stich

Zahl der Lose: 95

Wilhelm Gause (1853-1916) után: Bécsi udvari bál. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Paszpartuban. 18x22 cm
10781.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ladislav Eugen Petrovits (1839-1907) után: Rudolf trónörökös találkozása Stefánia hercegnővel. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Paszpartuban. 18x22 cm
10782.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pollák Zsigmond (1837-1912): Deák temetése, a gyászmenet a Kerepesi úton. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Törésnyommal. Paszpartuban. 18x30 cm
10783.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vinzenz Katzler (1823-1882) után, Geisbe metszése: Ferenc József portréja kitüntetésekkel. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 26x18,5 cm
10784.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Gyula (1891-1970): Nyári kertben, 1930-as évek. Fotó, papír, jelzés nélkül, 28,5x22,5 cm
10785.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: Rákóczi Ferenc a zólyomi csatában. Olajnyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 56x74 cm
10786.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Budavár visszavétele 1686-ban. Kromolitográfia, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 52x98.
10787.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier hölgy divat a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 20x14,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10788.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier hölgy elegáns ruhában, divatkép a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 20x14,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10789.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gróf Zichy Pálné Kornis Anna grófnő (1836-1901) portréja. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Kiadja és nyomt. Pataki J Pesten, 1864. 25x20 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10790.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Stefánia főhercegnő (Rudolf trónörökös felesége). Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten (Angerer & Göschl). Dekoratív, üvegezett fakeretben. 39x29 cm
10791.

Rufpreis:
2 400 HUF

Az ezüst-lakadalmi ünnep Bécsben (Erzsébet királyné és Ferenc József ezüst lakodalma). Rotációs fametszet, papír. Jelzés nélkül. Megjelent: Magyarország és a Nagyvilág, 16. évfolyam, 1879.05.11, 19. szám. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 22x31 cm
10792.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF