Ladislav Eugen Petrovits (1839-1907) után: Rudolf trónörökös találkozása Stefánia hercegnővel. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Paszpartuban. 18x22 cm
Pollák Zsigmond (1837-1912): Deák temetése, a gyászmenet a Kerepesi úton. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Törésnyommal. Paszpartuban. 18x30 cm
Vinzenz Katzler (1823-1882) után, Geisbe metszése: Ferenc József portréja kitüntetésekkel. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 26x18,5 cm
Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: Rákóczi Ferenc a zólyomi csatában. Olajnyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 56x74 cm
Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier hölgy divat a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 20x14,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier hölgy elegáns ruhában, divatkép a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 20x14,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Gróf Zichy Pálné Kornis Anna grófnő (1836-1901) portréja. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Kiadja és nyomt. Pataki J Pesten, 1864. 25x20 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
Az ezüst-lakadalmi ünnep Bécsben (Erzsébet királyné és Ferenc József ezüst lakodalma). Rotációs fametszet, papír. Jelzés nélkül. Megjelent: Magyarország és a Nagyvilág, 16. évfolyam, 1879.05.11, 19. szám. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 22x31 cm