Stich

Zahl der Lose: 95

10769.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db rotációs fametszet (az egyik Munkácsy Mihály műve után), XIX. sz. vége körül, körbevágva / kis lapszéli sérülésekkel, lapméret: 32x23 cm körül
10770.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bala Hissar és Kabul városa, a brit katonai parancsnoksággal (Bala Hissar and City of Kabul, with the British Cantonments from the "Ba. Maroo" Hill). Színezett litográfia, papír. Hering and Remington, London kiadása, 1848. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25×37 cm. / lithograph on paper, published by Hering and Remington, London, 1848, slightly stained, framed
10771.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Fantin-Latour Baigneuses - Fürdőzők. Heliogravűr. 18x14 cm Üvegezett keretben
10772.

Rufpreis:
2 000 HUF

10773.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Régi japán fametszet XIX sz. közepe-vége, modern kartonra kasírozva, felületi sérülésekkel, sérült fakeretben, 64x48 cm
10774.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Cseh látképes fametszetek (Drazicky Hrad, Sternberk, Kutná Hora stb.), 6db. Széleken kisebb sérülések.
10775.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bartlett, William Henry (1809-1854) - Hinchliff, J. J. (1805-1875): A visegrádi vár (Castle of Wissegraad / Chateau de Wissegrade). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, XIX. sz. közepe, 12,5x18 cm
10776.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cca. 1880. Locsoló nő. Litográfia. Sérült, 31x25 cm
10777.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gróf Andrássy Gyula (1823-1890) portréja. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Nyomt. Pollák Testvérek Pesten, 1866. Körbevágva. 23x19 cm. Üvegezett, ovális, fém borítású antik fakeretben.
10778.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jean-Baptiste Oudry (1686-1755) után, Noël Le Mire (1724-1801) metszése: Le Cheval s'étant voulu venger du cerf (Jean de La Fontaine illusztráció). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 12×23,5 cm
10779.

Rufpreis:
3 000 HUF

A bécsi lakodalmi ünnepségek: érkezés Bécsbe, 1881 (Habsburg Rudolf trónörökös és Stefánia belga királyi hercegnő lakodalma). Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Megjelent: Neue Illustrirte Zeitung, 1881.V.15. Paszpartuban. 18x22 cm
10780.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF