Cca. 1880. Locsoló nő. Litográfia. Sérült, 31x25 cm https://www.darabanth.com/de/445-Fernauktion/445.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Cca-1880-Locsolo-no-Litografia-Serult-31x25-cm~II2945549
2945549
10777
445
Engravings
Beschreibung: Cca. 1880. Locsoló nő. Litográfia. Sérült, 31x25 cm