Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Budavár visszavétele 1686-ba... https://www.darabanth.com/de/445-Fernauktion/445.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Benczur-Gyula-1844-1920-festmenye-utan-Budavar-visszavetele-1686-ban-Kromolitografia-papC3~II2941416
2941416
10787
445
15000
Engravings
Beschreibung: Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Budavár visszavétele 1686-ban. Kromolitográfia, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 52x98.
: nagy_andras