Stich

Zahl der Lose: 95

Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier férfi divat a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 19x13,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10817.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier menyasszonyi divat a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 19x13,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10818.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier divat a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 19x13,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10819.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Frecskay László (1844-1916): A belga királyi család megérkezése Salzburgba. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. 13,5x21 cm. Üvegezett fakeretben.
10820.

Rufpreis:
2 400 HUF

Koroknyai Ottó (1856-1898) festménye után: Mátyás király Bécs előtt. Könyves Kálmán Magy. Irodalmi és Könyvk. Rész. Társ. kiadása, hátoldalán a vállalat címkéjével. Színes fénynyomat, papír. 1910 körül. Korabeli szecessziós, üvegezett fakeretben. 54x100 cm
10821.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1850 10 db portré híres történelmi személyekről (Maria Stuart, Don Carlos, stb.), acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, modern paszpartuban, 17x12 cm
10822.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1883 Női divatkép, színezett rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Antik, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 27x20 cm
10823.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ludwig Rohbock (1820-1883) - Richter: Brassó, az óváros és a vár, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle foltos, 16×22 cm
10824.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - L. Oeder: Marosvásárhely, főpiac. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle foltos, 16×22 cm
10825.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - L. Oeder: Marosvásárhely. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle foltos, 14×20 cm
10826.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883)-J. Poppel: Szászvárosi főpiac és templom, acélmetszet, 12×15,5 cm
10827.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)- Hablitschek: Szászsebes, acélmetszet, jelzett a metszeten / Steel engraving, 14×20 cm
10828.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF