Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier férfi divat a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 19x13,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier menyasszonyi divat a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 19x13,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier divat a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 19x13,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Frecskay László (1844-1916): A belga királyi család megérkezése Salzburgba. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. 13,5x21 cm. Üvegezett fakeretben.
Koroknyai Ottó (1856-1898) festménye után: Mátyás király Bécs előtt. Könyves Kálmán Magy. Irodalmi és Könyvk. Rész. Társ. kiadása, hátoldalán a vállalat címkéjével. Színes fénynyomat, papír. 1910 körül. Korabeli szecessziós, üvegezett fakeretben. 54x100 cm
cca 1850 10 db portré híres történelmi személyekről (Maria Stuart, Don Carlos, stb.), acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, modern paszpartuban, 17x12 cm