Stich

Zahl der Lose: 95

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)- L. Oeder: Temesvár, acélmetszet, jelzett a metszeten / Steel engraving, 12×17 cm
10829.

Rufpreis:
4 000 HUF

"N. 376. Saturninus der Urheber des Urheber I. Bürgerkrieges wird ermordet.", "N. 369. Empörung der Slaven in Sicilien", 2 db történelmi témájú rézmetszet, foltosak, 8x12 cm
10830.

Rufpreis:
3 000 HUF

Birken Sigismund: Vicegradi (Visegrád) rézmetszet. cca 1664.105x60 mm Üvegezett keretben
10831.

Rufpreis:
8 000 HUF

Birken Sigismund: Hatvan rézmetszet. cca 1664.105x60 mm Üvegezett keretben
10832.

Rufpreis:
6 000 HUF

Birken Sigismund: Weitzen ( Vác) rézmetszet. cca 1664.105x60 mm Üvegezett keretben
10833.

Rufpreis:
6 000 HUF

Birken Sigismund: Adrianopel (Edirne Turkey) rézmetszet. cca 1664.105x60 mm Üvegezett keretben
10834.

Rufpreis:
6 000 HUF

William Powell Frith (1819-1909) festménye után, William Holl (1807-1871): An English Merry-making in the Olden Times. Színezett metszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 62x92 cm
10835.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Peter Paul Rubens (1577-1640) festménye után, Jean François Janinet (1752-1814) metszése: IV. Henrik francia király portréja. Színezett akvatinta, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 25x21,5 cm
10836.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1910-1920 [Méhely Lajos (1862-1953)]: Hüllők, 4 db színes litográfia. In: Herpetologia Hungarica. Frankfurt a. M., Werner u. Winter-ny. Részben kissé foltos lapok, lapméret: 25x33 cm
10837.

Rufpreis:
2 800 HUF

William (Wilhelm) Unger (1837-1932): Lépcső Ravekko felé Amalfiból. Rézkarc,papír, jelzett a karcon. Lap széle foltos. 18,5x13,5 cm
10838.

Rufpreis:
1 600 HUF

Van Dyck (1599-1641) festménye után, Iac. Adam metszése: Jelenet, 1801. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 12,5x8,5 cm
10839.

Rufpreis:
2 000 HUF

Paolo Veronese (1528-1588) után, William (Wilhelm) Unger (1837-1932) metszése: St. Geminianus és St. Severus. Rézkarc, papír. Jelzett a metszeten. 20x14 cm
10840.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF