William (Wilhelm) Unger (1837-1932): Lépcső Ravekko felé Amalfiból. Ré... https://www.darabanth.com/de/445-Fernauktion/445.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/William-Wilhelm-Unger-1837-1932-Lepcso-Ravekko-fele-Amalfibol-Rezkarc-papir-jelzett-a-k~II2915884
2915884
10838
445
Engravings
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: William (Wilhelm) Unger (1837-1932): Lépcső Ravekko felé Amalfiból. Rézkarc,papír, jelzett a karcon. Lap széle foltos. 18,5x13,5 cm