1970 L. Wittenberg és Székely Imre (Bauer Sándor felvétele), Bauer Sándor, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, alján sérült, 18x11,5 cm
Palló Imre (1891-1978) Kossuth-díjas operaénekes (bariton), 6 db pecséttel jelzett fotó (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + régebbi portréjáról 2-2 db előhívás és negatív (össz. 10 db)
Forgács Károly: VI. Pál pápa portréja. Pecséttel és aláírással jelzett fotó, hátoldalon a művész autográf feliratával a kép késztíésének körülményeivel. 18x12 cm
cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója nemzetközi találkozón. Eredeti meg nem jelent fotó 18x13 cm
cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója és mások nemzetközi találkozón. Eredeti, meg nem jelent fotó 18x13 cm