Foto

Zahl der Lose: 541

1968 Wichmann Tamás és Petrikovics Gyula kenusok, olimpikonok, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 15,5x13 cm
13629.

Rufpreis:
2 000 HUF

1961 Rejtő Ildikó olimpiai bajnok vívó, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
13630.

Rufpreis:
3 000 HUF

1968 Varga Zoltán, az FTC labdarúgója mérkőzés közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
13631.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970 L. Wittenberg és Székely Imre (Bauer Sándor felvétele), Bauer Sándor, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, alján sérült, 18x11,5 cm
13632.

Rufpreis:
1 800 HUF

13633.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bilicsi Tivadar (1901-1981) színészről készült felvételek, 6 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + 4 db poztív
13634.

Rufpreis:
5 000 HUF

Forgács Károly: VI. Pál pápa portréja. Pecséttel és aláírással jelzett fotó, hátoldalon a művész autográf feliratával a kép késztíésének körülményeivel. 18x12 cm
13635.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dohnányi Ernőné Galafrés Elza (1879-1977) színésznő Goethe Faustjában fotó 11x17 cm
13636.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sinkovits Imre és László Sándor 2 db fotója 18x13 cm
13637.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója nemzetközi találkozón. Eredeti meg nem jelent fotó 18x13 cm
13638.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója és mások nemzetközi találkozón. Eredeti, meg nem jelent fotó 18x13 cm
13639.

Rufpreis:
1 000 HUF

1973 Pham Van Dong vietnámi miniszterelnököt fogadja Kádár János, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
13640.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF