Foto

Zahl der Lose: 541

1994 Michael Jackson Magyarországon a fóti gyermekotthon lakóival készült eredeti fotó / Original photo of Michael Jackson in Hungary, 17x13 cm
13653.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gerő Ödön (1863-1939) későbbi újságíró, műkritikus, író, szabadkőműves és öccsei, 1880 körül, vintage keményhátú fotó Kalmár budapesti műteremből, körbevágva, 16x11 cm
13654.

Rufpreis:
5 000 HUF

13655.

Rufpreis:
4 000 HUF

Falvai Sándor (1949- ) Liszt Ferenc-díjas zongoraművészről készült portréfelvételek, 10 db fotó, többségében jelzettek, 24x18 cm és 18x18 cm méretben
13656.

Rufpreis:
1 000 HUF

Esztergály Mihály (1788-1860) evangélikus lelkész, pest megyei főesperes, költő. fotója, Későbbi nagyítás. 17x22 cm Kartonon
13657.

Rufpreis:
3 000 HUF

1973 Gyarmati Andrea úszó, olimpikon, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
13658.

Rufpreis:
2 000 HUF

1973 Villányi Zsigmond öttusázó, olimpikon, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18,5x18 cm
13659.

Rufpreis:
1 800 HUF

1972 Fejér Géza diszkoszvető, olimpikon, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 20x18 cm
13660.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1960-1970 Istók János (1873-1972) szobrászművész, 6 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva, 24x18 cm és 12x8 cm körül
13661.

Rufpreis:
1 600 HUF

1941 Tímár József és Bordy Bella az András c. film werkfotóján, német nyelvű címmel és pecséttel, Schneider Film, 30x24 cm
13662.

Rufpreis:
6 000 HUF

1946 szept. 8. Rákosi Mátyás MKP főtitkár, Keresztury Dezső vallás- és közoktatásügyi miniszter, Dobi István földművelésügyi miniszter, későbbi államelnök a Parasztszövetség nagygyűlésén a budapesti Hősök terén, hátoldalán feliratozott fotó, törésekkel, 24x18 cm
13663.

Rufpreis:
2 000 HUF

1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
13664.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF