Foto Zahl der Lose: 541
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2738249
13653
445
Photo
1994 Michael Jackson Magyarországon a fóti gyermekotthon lakóival készült eredeti fotó / Original photo of Michael Jackson in Hungary, 17x13 cm
2902732
13654
445
Photo
Gerő Ödön (1863-1939) későbbi újságíró, műkritikus, író, szabadkőműves és öccsei, 1880 körül, vintage keményhátú fotó Kalmár budapesti műteremből, körbevágva, 16x11 cm
2738246
13655
445
Photo
2843927
13656
445
Photo
Falvai Sándor (1949- ) Liszt Ferenc-díjas zongoraművészről készült portréfelvételek, 10 db fotó, többségében jelzettek, 24x18 cm és 18x18 cm méretben
2943332
13657
445
Photo
Esztergály Mihály (1788-1860) evangélikus lelkész, pest megyei főesperes, költő. fotója, Későbbi nagyítás. 17x22 cm Kartonon 2938725
13658
445
Photo
1973 Gyarmati Andrea úszó, olimpikon, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
2938727
13659
445
Photo
1973 Villányi Zsigmond öttusázó, olimpikon, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18,5x18 cm
2938735
13660
445
Photo
1972 Fejér Géza diszkoszvető, olimpikon, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 20x18 cm
2854873
13661
445
Photo
cca 1960-1970 Istók János (1873-1972) szobrászművész, 6 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva, 24x18 cm és 12x8 cm körül
2800604
13662
445
Photo
1941 Tímár József és Bordy Bella az András c. film werkfotóján, német nyelvű címmel és pecséttel, Schneider Film, 30x24 cm
2678559
13663
445
Photo
1946 szept. 8. Rákosi Mátyás MKP főtitkár, Keresztury Dezső vallás- és közoktatásügyi miniszter, Dobi István földművelésügyi miniszter, későbbi államelnök a Parasztszövetség nagygyűlésén a budapesti Hősök terén, hátoldalán feliratozott fotó, törésekkel, 24x18 cm
2703324
13664
445
Photo
1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF