Foto

Zahl der Lose: 541

1927 Tabáni látkép, 1 db modern nagyítás Balogh Rudolf (1879-1944) fényképész, fotóriporter felvétele nyomán, 15x21 cm
13677.

Rufpreis:
2 800 HUF

1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Tabán, szétlőtt rác templom, pecséttel jelzett fotó, 16,5×23 cm
13678.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, ipari vásár, haditechnika, pecséttel jelzett fotó, 17×23 cm
13679.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Margitsziget, Sportuszoda, pecséttel jelzett fotó, 17×21 cm
13680.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

cca 1938 Budapest, a 44-es villamos hóesésben, 1 db modern nagyítás, 21x15 cm
13681.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1910 Budapest VIII. Astoria, a Rákóczi út- Múzeum krt sarok a volt Nemzeti Színház visszabontott épületének földszintjén kialakított üzletek. 20x16 cm Kis sérülésekkel az alján
13682.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930-1944 Bp., 2 db sajtófotó (Csömöri út régi villamossal + lovak tetemei mellett elhaladó katonatiszt), a hátoldalon feliratozva, 18x13 cm körül
13683.

Rufpreis:
1 600 HUF

1956 Romok eltakarítása a forradalom alatt. Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution in Budapest. French press photo 18x12 cm
13684.

Rufpreis:
5 000 HUF

1956 Szovjet őrjáratok a pesti utcán a forradalom leverése után. Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution in Budapest. Soviet patrol after the defeat. French press photo 18x12 cm
13685.

Rufpreis:
5 000 HUF

1956 Lábatlan forradalmi tömeg Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution. French press photo 18x12 cm
13686.

Rufpreis:
5 000 HUF

1975 Budapesti Nemzetközi Vásár (BNV), "A magyar vízgazdálkodás külön területet kapott", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
13687.

Rufpreis:
1 800 HUF

1973 Bp., Margitsziget, Centenáriumi emlékmű, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, két részből összeragasztva, 23x17,5 cm
13688.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF