Foto Zahl der Lose: 541
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2936002
13677
445
Photo
1927 Tabáni látkép, 1 db modern nagyítás Balogh Rudolf (1879-1944) fényképész, fotóriporter felvétele nyomán, 15x21 cm
2944268
13678
445
14000
Photo
1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Tabán, szétlőtt rác templom, pecséttel jelzett fotó, 16,5×23 cm 2944321
13679
445
11000
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, ipari vásár, haditechnika, pecséttel jelzett fotó, 17×23 cm
2944326
13680
445
13000
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Margitsziget, Sportuszoda, pecséttel jelzett fotó, 17×21 cm
2935833
13681
445
Photo
cca 1938 Budapest, a 44-es villamos hóesésben, 1 db modern nagyítás, 21x15 cm
2938010
13682
445
Photo
cca 1910 Budapest VIII. Astoria, a Rákóczi út- Múzeum krt sarok a volt Nemzeti Színház visszabontott épületének földszintjén kialakított üzletek. 20x16 cm Kis sérülésekkel az alján 2904134
13683
445
Photo
cca 1930-1944 Bp., 2 db sajtófotó (Csömöri út régi villamossal + lovak tetemei mellett elhaladó katonatiszt), a hátoldalon feliratozva, 18x13 cm körül 1582821
13684
445
Photo
1956 Romok eltakarítása a forradalom alatt. Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution in Budapest. French press photo 18x12 cm
1582815
13685
445
Photo
1956 Szovjet őrjáratok a pesti utcán a forradalom leverése után. Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution in Budapest. Soviet patrol after the defeat. French press photo 18x12 cm
1583181
13686
445
Photo
1956 Lábatlan forradalmi tömeg Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution. French press photo 18x12 cm
2939482
13687
445
Photo
1975 Budapesti Nemzetközi Vásár (BNV), "A magyar vízgazdálkodás külön területet kapott", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm 2939010
13688
445
Photo
1973 Bp., Margitsziget, Centenáriumi emlékmű, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, két részből összeragasztva, 23x17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF